Nasz zespół

Kasia Bluma

Jestem nauczycielką matematyki z ponad 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Od początku pracy zawodowej przygotowuję dzieci do egzaminów kończących szkołę podstawową. Od 7 lat jestem certyfikowanym egzaminatorem – wiem na co zwrócić szczególną uwagę podczas rozwiązywania zadań otwartych, a czego unikać. 

Moja otwartość i życzliwość szybko przełamują pierwsze lody

i pozwalają nawiązać dobry kontakt z uczniem. Podczas prowadzonych przeze mnie zajęć zależy mi na dobrym zrozumieniu materiału przez ucznia, co daje mu poczucie pewności siebie. Wielokrotne powtarzanie

i wracanie do zagadnień przerobionych wcześniej, pozwala mu lepiej utrwalić materiał. Metody pracy dopasowuję do ucznia lub grupy uczniów.

Ania Jasinkiewicz

Nauczycielka z ponad 20-letnim doświadczeniem w nauczaniu w szkole podstawowej oraz na kursach językowych dla młodzieży i dorosłych. 

W swojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do ucznia

i dopasowuję swoje metody pracy do jego potrzeb. Najważniejsze u moich studentów są dla mnie nabranie pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim oraz dobre przygotowanie do czekających go wyzwań, zarówno w czasie lekcji, jak i na egzaminach. 

Jestem certyfikowanym egzaminatorem. Znając realia i wymagania egzaminacyjne zapewniam moim uczniom doskonałe przygotowanie do sprawdzianu, corocznie doświadczając ogromnej dumy z odniesionych przez nich sukcesów.

Anna Masłowska

Jestem nauczycielem języka polskiego i angielskiego. Specjalizuję się w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Na co dzień pracuję w szkole międzynarodowej jako nauczyciel grupy przedszkolnej. 

Nauka języka od najmłodszych lat przynosi znakomite efekty czego mogłam niejednokrotnie doświadczyć podczas 8 lat pracy w szkołach międzynarodowych i językowych. 

Na platformie EIAC online learning będę prowadziła kursy dla przedszkolaków oraz dzieci z klas 1-3. 

Podaruj swojemu dziecku najlepsze przygotowanie do nauki języka angielskiego! 

Podczas kursu skupiamy się na nauce wymowy oraz swobodnym komunikowaniu się. Używamy metody Jolly Phonics, która stosowana jest w większości brytyjskich szkół i przedszkoli.

Dzieci uczą się poszczególnych dźwięków przez zabawę, piosenki oraz ćwiczenia manualne. Angażujemy jak najwięcej zmysłów, tak aby wiedza była przyswajana jak najszybciej

Piotr Szmigiel

 

W 2016 roku ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku filologia angielska. Od tego samego roku uczę również

w szkole ponadpodstawowej w Wejherowie, gdzie przygotowuję młodzież

do egzaminu maturalnego. Moją przygodę z nauczaniem języka zacząłem już trochę wcześniej, bo w 2014 roku, pracując w szkołach językowych, zarówno z dziećmi, nastolatkami jak i osobami dorosłymi. W międzyczasie dwukrotnie pracowałem w wakacje na obozach językowych EIAC, gdzie znacząco podszkoliłem swoje umiejętności w mówieniu w języku angielskim.

Jak widać, jestem już, mimo młodego wieku, doświadczonym nauczycielem. Co więcej, w 2019 roku zostałem certyfikowanym egzaminatorem maturalnym z języka angielskiego, a podczas okresu nauki zdalnej

w szkołach, aktywnie prowadziłem zajęcia online dla swoich uczniów korzystając z różnorodnych metod i narzędzi, sprawiając, że lekcje nie były nudne, a frekwencja wysoka.

Jeśli więc chcesz poznać tips & tricks dotyczące zbliżającego się egzaminu maturalnego, lub też po prostu brać udział w ciekawych lekcjach z języka angielskiego bez wychodzenia z domu, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Gary Kozlowski

The owner of EIACamps since 2010, I’m an American who has lived in Poland for the past 12 years. During this time, I’ve helped children and adults practice speaking English through natural methods. If you need help gaining confidence speaking, don’t worry, I’ve got you covered. Whether it’s because of COVID-19 or you just don’t want to be stuck in traffic, hang out with me online, it’ll be educational and a lot of fun!

© 2020 by KasiaBee. Proudly created with Wix.com        

Gdańsk, pomorskie

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
11728700_864932043543494_710922998564858

EIAC

Learning